Αποτελέσματα αγώνων Ψηλoρείτη 2017
Psiloritis races results 2017
 

35km





8,5km ΤΡΕΞΙΜΟ





8,5km ΔΥΝΑΜΙΚΟ ΒΑΔΗΝ
















Αποτελέσματα αγώνα PSILORITIS RACE 2014

35χλμ

3 ΠΡΩΤΟΙ ΓΕΝΙΚΗΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΣΗΦΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 3:32:57
2 ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
3:32:57
3 ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 3:42:00


3 ΠΡΩΤΕΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 4:26:15
2 ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 5:05:20
3 FIQIRETE BETI 5:22:16


3 ΠΡΩΤΟΙ ΗΛΙΚ. ΚΑΤΗΓ.30-39
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΤΣΙAΠΡΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 3:48:43
2 ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4:25:56
3 ΑΛΕΒΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4:26:16


3 ΠΡΩΤΟΙ ΗΛΙΚ. ΚΑΤΗΓ.40-49
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΣΠΙΝΘΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3:56:35
2 ΣΤΑΥΓΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 4:14:47
3 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
4:38:56

 

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΧΩΡΑ
     
1 ΣΗΦΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 3:32:57 ΕΛΛΑΔΑ
2 ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 3:32:57 ΕΛΛΑΔΑ
3 ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 3:42:00 ΕΛΛΑΔΑ
4 ΤΣΙΑΠΡΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 3:48:43 ΕΛΛΑΔΑ
5 ΣΠΙΝΘΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3:56:35 ΕΛΛΑΔΑ
6 ΣΤΑΥΓΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 4:14:47 ΕΛΛΑΔΑ
7 ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4:25:56 ΕΛΛΑΔΑ
8 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4:25:56 ΕΛΛΑΔΑ
9 ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 4:26:15 ΕΛΛΑΔΑ
10 ΑΛΕΒΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4:26:16 ΕΛΛΑΔΑ
11 ΚΡΙΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4:28:13 ΕΛΛΑΔΑ
12 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 4:38:56 ΕΛΛΑΔΑ
14 ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4:42:19 ΕΛΛΑΔΑ
15 ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4:44:03 ΕΛΛΑΔΑ
16 LLIDO ERIC 4:50:00 ΓΑΛΛΙΑ
17 VAN DEN BROECK RAPHAEL 4:52:22 ΒΕΛΓΙΟ
18 ΜΕΛΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4:53:22 ΕΛΛΑΔΑ
19 ΛΙΟΝΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 4:55:14 ΕΛΛΑΔΑ
20 ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 4:56:53 ΕΛΛΑΔΑ
21 ΛΑΧΝΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4:57:13 ΕΛΛΑΔΑ
22 ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 5:02:54 ΕΛΛΑΔΑ
23 ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 5:05:20 ΕΛΛΑΔΑ
24 ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 5:05:52 ΕΛΛΑΔΑ
25 BOROCHOWSKI PIOTR 5:08:16 ΠΟΛΩΝΙΑ
26 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 5:08:38 ΕΛΛΑΔΑ
27 ΛΕΩΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 5:14:47 ΕΛΛΑΔΑ
28 ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 5:15:15 ΕΛΛΑΔΑ
29 DE BRUIN HUGO 5:18:26 ΟΛΛΑΝΔΙΑ
30 FIQIRETE BETI 5:22:16 ΑΛΒΑΝΙΑ
31 ΚΡΙΑΡΑ ΣΟΦΙΑ 5:25:55 ΕΛΛΑΔΑ
32 ΔΕΒΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 5:35:45 ΕΛΛΑΔΑ
33 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 5:35:45 ΕΛΛΑΔΑ
34 TARKIAINEN RISTO 5:46:00 ΦΙΛΑΝΔΙΑ
35 FONG ALICIA 5:58:22 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
36 CROOK JAMES 5:58:22 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
37 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6:18:38 ΕΛΛΑΔΑ
38 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6:26:06 ΕΛΛΑΔΑ
39 ΤΑΓΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6:43:45 ΕΛΛΑΔΑ
40 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6:44:35 ΕΛΛΑΔΑ
41 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 7:11:02 ΕΛΛΑΔΑ
42 BARCHIESI IVO 7:11:23 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
43 ΜΕΛΙΔΟΝΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 7:11:23 ΕΛΛΑΔΑ
44 ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 7:25:12 ΕΛΛΑΔΑ
45 ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 7:32:04 ΕΛΛΑΔΑ
46 ΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7:34:53 ΕΛΛΑΔΑ
47 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 7:57:30 ΕΛΛΑΔΑ
48 ΚΟΝΤΖΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7:58:06 ΕΛΛΑΔΑ

 

8.5χλμ ΤΡΕΞΙΜΟ

3 ΠΡΩΤΟΙ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:40:15:5
2 ΚΑΡΙΕΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:43:20:9
3 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
00:44:39:7


3 ΠΡΩΤΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ 00:39:20:3
2 ΒΡΟΝΤΑΚΗ ΔΙΑΜΑΝΤΑ 00:51:09:1
3 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 01:00:54:2

 

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΧΩΡΑ
     
1 ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ 00:39:20:3 ΕΛΛΑΔΑ
2 ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:40:15:5 ΕΛΛΑΔΑ
3 ΚΑΡΙΕΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:43:20:9 ΕΛΛΑΔΑ
4 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:44:39:7 ΕΛΛΑΔΑ
5 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 00:47:11:7 ΕΛΛΑΔΑ
6 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:47:11:8 ΕΛΛΑΔΑ
7 ΤΙΤΚΟΒ ΑΡΤΕΜ 00:47:11:9 ΕΛΛΑΔΑ
8 ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:47:18:7 ΕΛΛΑΔΑ
9 ΡΑΠΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 00:48:16:3 ΕΛΛΑΔΑ
10 ΤΣΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:49:35:6 ΕΛΛΑΔΑ
11 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:50:22:9 ΕΛΛΑΔΑ
12 ΤΣΑΚΜΑΚΑΣ ΚΙΜΩΝ 00:50:36:6 ΕΛΛΑΔΑ
14 ΒΡΟΝΤΑΚΗ ΔΙΑΜΑΝΤΑ 00:51:09:1 ΕΛΛΑΔΑ
15 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:56:00:5 ΕΛΛΑΔΑ
16 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:56:48:7 ΕΛΛΑΔΑ
17 LEWIS PHILIP 01:00:12:8 ΑΓΓΛΙΑ
18 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 01:00:54:2 ΕΛΛΑΔΑ
19 ΒΡΟΝΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 01:00:54:2 ΕΛΛΑΔΑ
20 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 01:03:02:5 ΕΛΛΑΔΑ
21 ΠΕΛΑΝΤΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 01:07:19:8 ΕΛΛΑΔΑ
22 ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ 01:07:41:6 ΕΛΛΑΔΑ

 

 

8.5χλμ ΔΥΝΑΜΙΚΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ

3 ΠΡΩΤΟΙ ΓΕΝΙΚΗΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΓΑΓΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 02:10:00:00
2 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 02:44:50:00
3 ΒΟΥΡΒΑΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 02:45:00:00
3 ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 02:45:00:00


ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΧΩΡΑ
     
1 ΓΑΓΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 02:10:00:00 ΕΛΛΑΔΑ
2 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 02:45:00:00 ΕΛΛΑΔΑ
3 ΒΟΥΡΒΑΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 02:45:00:00 ΕΛΛΑΔΑ
4 ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 02:45:00:00 ΕΛΛΑΔΑ
5 ΒΡΟΝΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 02:47:00:00 ΕΛΛΑΔΑ
6 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 02:47:00:00 ΕΛΛΑΔΑ

 

 


RΑποτελέματα 2013

RΑποτελέματα 2012

RRΑποτελέματα 2011